top of page

Terminarz

Nurkowanie Noworoczne na Kamieniołomie Wetro

04-01-2019

Jak co roku w styczniu zapraszam serdecznie wszystkich chętnych do wspólnego wyjazdu na noworoczne nurkowanie w Kamieniołomie Wetro w Niemczech. Spotykamy się o godzinie 7:00 pod siedzibą PCDN SCUBA4 na ul. Fr. włada 17. Dojazd na miejsce około godz. 11:00. Na miejscu mamy w planach nurkowanie, wspólne ognisko i biesiadę. W drodze powrotnej tradycyjnie zatrzymamy się na wspólną obiadokolację w restauracji Tadż-Mahal w Sulechowie. Miejmy nadzieję, że wstęp na kamieniołom w tym dniu jest bezpłatny jak to bywało we wcześniejszych latach.

W związku z dużym zainteresowaniem wyjazdem na "Nurkowanie Noworoczne", wszystkich chętnych informuję, że koszt wyjazdu to 72 PLN. Niestety ze względu na liczne przykre doświadczenia jesteśmy zmuszeni pobrać zaliczkę 50 PLN od zainteresowanych wyjazdem, płatną do 4.01.2019 na konto: 13 1160 2202 0000 0001 9086 9604, lub w gotówce.

Osoby, które chcą wypożyczyć butle lub inny sprzęt proszę o zgłaszanie tego również do piątku 4.01.2019 r.

13-12-2018

Poznańskie Centrum Działalności Nurkowej SCUBA4 serdecznie zaprasza 14.02.2018 o godz 19:00 na spotkanie z niezwykłym Gościem - Michałem Piechockim, instruktorem nurkowania i konstruktorem rebreatherów MCCR HALITUS. Michał w prosty i przystępny sposób wprowadzi Was w świat rebreatherów. Opowie o ich zaletach i wadach, wytłumaczy w najprostszy możliwy sposób ich budowę i sposób działania. Chętni będą mogli po spotkaniu zostać i porozmawiać z Michałem, umówić się na nurkowanie intro rebreatherowe.
Spotkanie jest nie tylko dla zaawansowanych nurków i osób chcących nurkować na rebreatherach. To spotkanie również dla nurków początkujących chcących poszerzyć swoją wiedzę. Zapraszamy wszystkich chętnych, wstęp na spotkanie jest całkowicie bezpłatny.

Kurs podstawowy nurkowania P1 CMAS

27-11-2019

Zapraszam wszystkich chętnych na kurs płetwonurkowania dla początkujących.

Ruszamy z kolejną w tym roku edycją kursu podstawowego P1 CMAS. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 28 listopada 2018 roku o godzinie 18:00 w siedzibie PCDN SCUBA 4 ul. Fr. Włada 17 w Poznaniu.
P1 jest najpopularniejszym i najbardziej uznanym kursem dla początkujących nurków na świecie. Program tego kursu umożliwia opanowanie podstawowych umiejętności nurkowych, a po jego ukończeniu otrzymuje się uznawany na całym świecie wydany przez CMAS certyfikat uprawniający do nurkowania na głębokość 20 metrów. Szkolenia prowadzone są w małych grupach co pozwala na duże poświęcenie uwagi każdemu z kursantów. Zajęcia z części basenowej prowadzimy na jednym z najlepszych obiektów w Polsce "Termy Maltańskie" w Poznaniu. Posiadamy własną wygodną i nowoczesną salę wykładową.
W trakcie trwania szkolenia każdy z jego uczestników otrzymuje od nas materiały szkoleniowe oraz całkowity sprzęt niezbędny na kursie.
Nie zwlekaj, już dziś zapisz się na kurs, rozpocznij nową życiową pasję i odkryj piękny a zarazem tajemniczy podwodny świat.

Weekend nurkowy w Budapeszcie !!!

29-11-2018

W dniach 30 XI-2 XII 2018 r. zapraszamy na wyjazd do wyjątkowego miejsca jakim jest kopalnia „Kobanya mine”. Jest to stara nieeksploatowana już kopalnia wapienia w centrum Budapesztu.
W jej wnętrzu znajduje się kilka kilometrów niezalanych korytarzy oraz miejsca, w których można przeprowadzić nurkowania. Podczas nurkowania można napotkać pozostałości urządzeń kopalnianych, przepłynąć słynną klatką schodową a wszystko to w krystalicznie czystej i przejrzystej wodzie.

1 / 1

Please reload

bottom of page