Najbliższe kursy

27-05-2019

Dodaj informacje o tym przedmiocie...

Podstawowy kurs nurkowania P1 CMAS

Ruszamy z kolejną w tym roku edycją kursu podstawowego P1 CMAS. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 28 maja 2019 roku o godzinie 18:30 w siedzibie PCDN SCUBA 4 ul. Fr. Włada 17 w Poznaniu. Są jeszcze wolne miejsca żeby dołączyć do grupy i rozpocząć wspaniałą przygodę. P1 jest najpopularniejszym i najbardziej uznanym kursem dla początkujących nurków na świecie. Program tego kursu umożliwia opanowanie podstawowych umiejętności nurkowych, a po jego ukończeniu otrzymuje się honorowany na całym świecie wydany przez CMAS międzynarodowy certyfikat uprawniający do nurkowania na głębokość do 20 metrów. Szkolenia prowadzone są w małych grupach co pozwala na duże poświęcenie uwagi każdemu z kursantów. Zajęcia z części basenowej prowadzimy na jednym z najlepszych obiektów w Polsce "Termy Maltańskie" w Poznaniu. Posiadamy własną wygodną i nowoczesną salę wykładową. W trakcie trwania szkolenia każdy z jego uczestników otrzymuje od nas materiały szkoleniowe oraz całkowity sprzęt niezbędny na kursie. Nie zwlekaj, już dziś zapisz się na kurs, rozpocznij nową życiową pasję i odkryj piękny a zarazem tajemniczy podwodny świat.

01-05-2019

Dodaj informacje o tym przedmiocie...

Kurs Nurkowania Wrakowo-Morskiego CMAS

Zapraszam wszystkich chętnych na kurs nurkowania wrakowo-morskiego CMAS.

Kurs rozpoczynamy w dniu 02.05.2019 o godz. 17:00 zajęciami teoretycznymi w ośrodku Czarna Perła w Jastarni na Półwyspie Helskim. Zajęcia praktyczne rozpoczniemy 03.05.2019 r. w bazie nurkowej LOK w Jastarni. Nurkowania będziemy przeprowadzać z nowoczesnej jednostki Delfin będącej na wyposażeniu naszej bazy, skąd będziemy wypływać na wraki Zatoki Gdańskiej. Podczas szkolenia nauczymy was jak bezpiecznie poruszać się po wrakach, poznacie sposoby poręczowania wraku, nauczycie się wycinać z sieci różnymi dostępnymi narzędziami, dowiecie się o zagrożeniach, które możecie napotkać podczas nurkowania wrakowego. Po pomyślnym zakończeniu kursu każdy jego uczestnik otrzyma międzynarodowy certyfikat CMAS. Dojazd na kurs we własnym zakresie. Na kursie zapewniamy kursantom brakujący sprzęt, jednakże należy o tym poinformować do 15. 04.2019 r.

26-04-2019

Dodaj informacje o tym przedmiocie...

Krajowy kurs na Instruktora Płetwonurkowania M1 oraz M2 KP LOK CMAS

Zapraszam wszystkich chętnych na Krajowy Kurs Instruktora Nurkowania KP LOK CMAS ! Zdobądź nowe umiejętności, doświadczenie, uprawnienia i zawód. Dołącz do naszego grona Instruktorów CMAS. Zapraszamy również czynnych instruktorów do podnoszenia swoich kwalifikacji. Podczas szkolenia można podnieść swoje uprawnienia do stopnia Instruktora M2 CMAS oraz zdobyć uprawnienia instruktorskie wszystkich specjalizacji !!!

Kurs odbywa się w naszym ośrodku w Jastarni na Półwyspie Helskim w terminie od 27 kwietnia do 5 maj. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest posiadanie kwalifikacji płetwonurka P3 CMAS lub równorzędnego z innych federacji. Kandydatów chętnych do wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o kontakt z Sekretarzem Komisji Płetwonurkowania pod nr telefonu: 508024043.

07-02-2019

Kurs na instruktora nurkowania podlodowego KP LOK CMAS

Zapraszamy na centralny kurs Instruktora Nurkowania Podlodowego, który odbędzie się w Ośrodku "Knieja" w Rajgrodzie w dniach 08-10.02.2019r.
Zgłoszenia na drukach proszę wysyłać mailowo do adres biura biuro@lok-cmas.org.pl do dnia 25.01.2019r. Dodatkowe informacje pod tel. 508 024 043.
Chętnych serdecznie zapraszamy.

04-02-2019

Kurs Nurkowania CMAS P2 dla zaawansowanych

Zapraszam wszystkich chętnych na kurs płetwonurkowania dla zaawansowanych.
P2 jest kursem pozwalającym rozwijać swoje umiejętności, zwiększa bezpieczeństwo i pozwala na nurkowanie aż do głębokości 40 metrów. Program tego kursu zawiera szereg zajęć teoretycznych i praktycznych rozwijających dotychczasową wiedzę i umiejętności, wprowadza elementy ratownictwa i pierwszej pomocy dla nurków, a po jego ukończeniu otrzymuje się uznawany na całym świecie wydany przez CMAS certyfikat uprawniający do nurkowania na głębokości 40 metrów. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 5.02.2019 o godz. 18:30 roku w siedzibie PCDN SCUBA4 na ul. Fr. Włada 17. Zajęcia prowadzone są w małych grupach co pozwala na duże poświęcenie uwagi każdemu z kursantów.
W trakcie trwania szkolenia każdy z jego uczestników otrzymuje od nas materiały szkoleniowe oraz całkowity sprzęt niezbędny na kursie.

1 / 3

Please reload

  • Facebook Social Ikona
  • Instagram Ikona społeczna
  • YouTube Ikona społeczna
  • no_photo
  • CMAS-249x300
  • pobrane
  • rodo-SCUBA4

Fr. Włada 17, Poznań | bartek@scuba4.pl | +48 660 709 155