Najbliższe kursy

21-09-2020

Kurs Explorator 30 CMAS

Zapraszamy serdecznie na kurs ze specjalizacji Explorator 30. Jest to szkolenie pozwalające na zwiększenie limitu głębokości nurkowania rekreacyjnego do 30 m, podnosi Wasze umiejętności oraz poprawia komfort i poziom bezpieczeństwa nurkowania.
Podczas tego kursu udoskonalisz swoje zdobyte wcześniej umiejętności nurkowe, nauczysz się korzystać z dodatkowego sprzętu, oraz doszlifujesz swoją pływalność.

Explorator 30  jest jedną z trzech specjalizacji wymaganych przed uzyskaniem stopnia P2 CMAS. Pierwsze zajęcia odbędą się 22.09.2020 roku, w siedzibie PCDN SCUBA4 o godzinie 18:30. Serdecznie zapraszam.

03-08-2020

Kurs nurkowania dla początkujących P1 CMAS

Zapraszam wszystkich chętnych na kurs płetwonurkowania dla początkujących .
Ruszamy z kolejną w tym roku edycją kursu podstawowego P1 CMAS. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 4 sierpnia 2020 roku o godzinie 19:00 w siedzibie PCDN SCUBA 4 ul. Fr. Włada 17 w Poznaniu. Są jeszcze wolne miejsca żeby dołączyć do grupy i rozpocząć wspaniałą przygodę.

UWAGA PROMOCJA TERAZ KAŻDY Z NASZYCH KURSANTÓW OTRZYMA GRATIS ZESTAW MASKA+RURKA RENOMOWANEJ FIRMY TUSA 
P1 jest najpopularniejszym i najbardziej uznanym kursem dla początkujących nurków na świecie. Program tego kursu umożliwia opanowanie podstawowych umiejętności nurkowych, a po jego ukończeniu otrzymuje się honorowany na całym świecie wydany przez CMAS międzynarodowy certyfikat uprawniający do nurkowania na głębokość do 20 metrów.

Szkolenia prowadzone są w małych grupach co pozwala na duże poświęcenie uwagi każdemu z kursantów. Zajęcia z części basenowej prowadzimy na jednym z najlepszych obiektów w Polsce "Termy Maltańskie" w Poznaniu. Posiadamy własną wygodną i nowoczesną salę wykładową.
W trakcie trwania szkolenia każdy z jego uczestników otrzymuje od nas materiały szkoleniowe oraz całkowity sprzęt niezbędny na kursie.
Nie zwlekaj, już dziś zapisz się na kurs, rozpocznij nową życiową pasję i odkryj piękny a zarazem tajemniczy podwodny świat.
Jeśli masz jakieś pytania zapraszam do kontaktu pod nr tel.: 660709155 lub bartek@scuba4.pl

05-07-2020

Kurs nurkowania na stpień P3 CMAS

Zapraszam na kurs nurkowania na stopień P3 Cmas.
Jest to bardzo wymagający kurs, podczas którego doszlifujesz do perfekcji swoje umiejętności nurkowe, nauczysz się prowadzenia grup pod wodą, zanurzając się bezdekompresyjnie do głębokości 50 m. Będziesz mógł/mogła asystować instruktorowi w wybranych ćwiczeniach podczas kursów płetwonurkowania. Nauczymy Was organizowania zajęć dla zróżnicowanych zespołów nurków, prowadzenia trudnych grup na różnych głębokościach, radzenia sobie przy jednoczesnym wystąpieniu wielu niezapowiedzianych sytuacji awaryjnych etc.
Stopień P3 CMAS jest również jedynym stopniem na świecie, który uprawnia do nurkowania na głębokość do 50 metrów z wykorzystaniem jako czynnik oddechowy sprężone powietrze. Pod tym względem są to uprawnienia wyższe nawet od instruktorskich, uzyskanych w federacji innej niż CMAS. Uprawnienia przewodnika nurkowego, umożliwią Wam podjęcie pracy w bazach nurkowych na całym świecie i przeżycia niesamowitej przygody.
Spotkanie organizacyjne rozpocznie się w siedzibie PCDN SCUBA4 w dniu 06.07.2020 roku o godzinie 19:00.

Więcej szczegółów odnośnie kursu P3 znajdziecie tutaj: 

22-06-2020

Kursy: Advanced Nitrox, Extended Range.

Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w połączonych kursach Advanced Nitrox i Extended Range, które są wstępem do nurkowań technicznych. Podczas zajęć teoretycznych i praktycznych dowiecie się jak bezpiecznie dobrać i skonfigurować sprzęt, nauczycie się planowania nurkowań dekompresyjnych do głębokości 50 m, będziecie mogli stosować dekompresję akcelerowaną z wykorzystaniem mieszanin nitroxowych do czystego tlenu włącznie.

Kurs rozpoczyna się we wtorek 23.06.2020 roku o godzinie 19:00 w siedzibie PCDN SCUBA4. Serdecznie zapraszam.

17-06-2020

Kurs nawigacji podwodnej

Nawigacja podwodna jest to nieodzowny element każdego nurkowania i w zależności od rodzaju akwenu, na którym nurkujemy, wykorzystujemy różne sposoby do jej prowadzenia.
Dlatego, aby zrozumieć pewne mechanizmy i sposoby nawigacji podwodnej, tak żebyście mogli bezpiecznie wejść i wyjść w tym samym miejscu z wody, oraz swobodnie pod tą wodą się czuć zachęcamy do wzięcia udziału w kursie. Ponad to nawigacja podwodna jest jedną z wymaganych specjalizacji przed przystąpieniem do kursu P2.
Na spotkanie organizacyjne i zajęcia teoretyczne zapraszam 18.06.2020 roku o godz. 18:00 w siedzibie PCDN SCUBA4.

1 / 5

Please reload

  • Facebook Social Ikona
  • Instagram Ikona społeczna
  • YouTube Ikona społeczna

Copyright © 2019 by SCUBA4

  • no_photo
  • CMAS-249x300
  • pobrane
  • rodo-SCUBA4

Fr. Włada 17, Poznań | bartek@scuba4.pl | +48 660 709 155