Najbliższe kursy

16-04-2020

Dodaj informacje o tym przedmiocie...

Kurs instruktorski CMAS

Kurs centralny nr 1 Komisji Płetwonurkowania przy LOK na stopień Instruktora M1 i M2 CMAS

Termin i miejsce kursu :

17-26 kwietnia 2020 r. -Boszkowo

Zgłoszenia przyjmuje BZG LOK na adres biuro@lok-cmas.org.pl do dnia 31.03.2020 r.

Podczas kursu odbywać się będą zajęcia weryfikacyjne dla instruktorów z innych federacji.

W podanym terminie będą odbywały się również kursy na poszczególne specjalizacje instruktorskie jak takie jak:.

 • Kurs na stopień Instruktora Nurkowania Nocnego MNN LOK/CMAS

 • Kurs na stopień Instruktora Nawigacji Podwodnej MNP LOK/CMAS

 • Kurs na stopień Instruktora Nurkowania Nitroksowego BNx LOK/CMAS

 • Kurs na stopień Instruktora Poszukiwania i Wydobywania MPW LOK/CMAS

 • Kurs na stopień Instruktora Nurkowania w Suchych Skafandrach MSS LOK/CMAS

 • Kurs na stopień Instruktora Płetwonurka Exploratora 30 MPE LOK/CMAS

18-02-2020

Dodaj informacje o tym przedmiocie...

Kurs nurkowania na stopień P3 CMAS

Zapraszam na kurs nurkowania na stopień P3 Cmas.
Jest to bardzo wymagający kurs, podczas którego doszlifujesz do perfekcji swoje umiejętności nurkowe, nauczysz się prowadzenia grup pod wodą, zanurzając się bezdekompresyjnie do głębokości 50 m. Będziesz mógł/mogła asystować instruktorowi w wybranych ćwiczeniach podczas kursów płetwonurkowania. Nauczymy Was organizowania zajęć dla zróżnicowanych zespołów nurków, prowadzenia trudnych grup na różnych głębokościach, radzenia sobie przy jednoczesnym wystąpieniu wielu niezapowiedzianych sytuacji awaryjnych etc.
Stopień P3 jest również jedynym stopniem na świecie, który uprawnia do nurkowania na głębokość do 50 metrów z wykorzystaniem jako czynnik oddechowy sprężone powietrze. Pod tym względem są to uprawnienia wyższe nawet od instruktorskich, uzyskanych w federacji innej niż CMAS. Uprawnienia przewodnika nurkowego, umożliwią Wam podjęcie pracy w bazach nurkowych na całym świecie i przeżycia niesamowitej przygody.
Spotkanie organizacyjne rozpocznie się w siedzibie PCDN SCUBA4 w dniu 19.02.2020 roku o godzinie 19:00.

Więcej szczegółów odnośnie kursu P3 znajdziecie tutaj:  

22-01-2020

Dodaj informacje o tym przedmiocie...

Kurs nurkowania dla początkujących P1 CMAS

Zapraszam wszystkich chętnych na kurs płetwonurkowania dla początkujących .
Ruszamy z pierwszą w tym roku edycją kursu podstawowego P1 CMAS. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 23 stycznia 2019 roku o godzinie 19:00 w siedzibie PCDN SCUBA 4 ul. Fr. Włada 17 w Poznaniu. Są jeszcze wolne miejsca żeby dołączyć do grupy i rozpocząć wspaniałą przygodę.
P1 jest najpopularniejszym i najbardziej uznanym kursem dla początkujących nurków na świecie. Program tego kursu umożliwia opanowanie podstawowych umiejętności nurkowych, a po jego ukończeniu otrzymuje się honorowany na całym świecie wydany przez CMAS międzynarodowy certyfikat uprawniający do nurkowania na głębokość do 20 metrów. Szkolenia prowadzone są w małych grupach co pozwala na duże poświęcenie uwagi każdemu z kursantów. Zajęcia z części basenowej prowadzimy na jednym z najlepszych obiektów w Polsce "Termy Maltańskie" w Poznaniu. Posiadamy własną wygodną i nowoczesną salę wykładową.
W trakcie trwania szkolenia każdy z jego uczestników otrzymuje od nas materiały szkoleniowe oraz całkowity sprzęt niezbędny na kursie.
Nie zwlekaj, już dziś zapisz się na kurs, rozpocznij nową życiową pasję i odkryj piękny a zarazem tajemniczy podwodny świat.
Jeśli masz jakieś pytania zapraszam do kontaktu pod nr tel.: 660709155 lub bartek@scuba4.pl

27-05-2019

Dodaj informacje o tym przedmiocie...

Podstawowy kurs nurkowania P1 CMAS

Ruszamy z kolejną w tym roku edycją kursu podstawowego P1 CMAS. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 28 maja 2019 roku o godzinie 18:30 w siedzibie PCDN SCUBA 4 ul. Fr. Włada 17 w Poznaniu. Są jeszcze wolne miejsca żeby dołączyć do grupy i rozpocząć wspaniałą przygodę. P1 jest najpopularniejszym i najbardziej uznanym kursem dla początkujących nurków na świecie. Program tego kursu umożliwia opanowanie podstawowych umiejętności nurkowych, a po jego ukończeniu otrzymuje się honorowany na całym świecie wydany przez CMAS międzynarodowy certyfikat uprawniający do nurkowania na głębokość do 20 metrów. Szkolenia prowadzone są w małych grupach co pozwala na duże poświęcenie uwagi każdemu z kursantów. Zajęcia z części basenowej prowadzimy na jednym z najlepszych obiektów w Polsce "Termy Maltańskie" w Poznaniu. Posiadamy własną wygodną i nowoczesną salę wykładową. W trakcie trwania szkolenia każdy z jego uczestników otrzymuje od nas materiały szkoleniowe oraz całkowity sprzęt niezbędny na kursie. Nie zwlekaj, już dziś zapisz się na kurs, rozpocznij nową życiową pasję i odkryj piękny a zarazem tajemniczy podwodny świat.

01-05-2019

Dodaj informacje o tym przedmiocie...

Kurs Nurkowania Wrakowo-Morskiego CMAS

Zapraszam wszystkich chętnych na kurs nurkowania wrakowo-morskiego CMAS.

Kurs rozpoczynamy w dniu 02.05.2019 o godz. 17:00 zajęciami teoretycznymi w ośrodku Czarna Perła w Jastarni na Półwyspie Helskim. Zajęcia praktyczne rozpoczniemy 03.05.2019 r. w bazie nurkowej LOK w Jastarni. Nurkowania będziemy przeprowadzać z nowoczesnej jednostki Delfin będącej na wyposażeniu naszej bazy, skąd będziemy wypływać na wraki Zatoki Gdańskiej. Podczas szkolenia nauczymy was jak bezpiecznie poruszać się po wrakach, poznacie sposoby poręczowania wraku, nauczycie się wycinać z sieci różnymi dostępnymi narzędziami, dowiecie się o zagrożeniach, które możecie napotkać podczas nurkowania wrakowego. Po pomyślnym zakończeniu kursu każdy jego uczestnik otrzyma międzynarodowy certyfikat CMAS. Dojazd na kurs we własnym zakresie. Na kursie zapewniamy kursantom brakujący sprzęt, jednakże należy o tym poinformować do 15. 04.2019 r.

1 / 4

Please reload

 • Facebook Social Ikona
 • Instagram Ikona społeczna
 • YouTube Ikona społeczna
 • no_photo
 • CMAS-249x300
 • pobrane
 • rodo-SCUBA4

Fr. Włada 17, Poznań | bartek@scuba4.pl | +48 660 709 155