top of page

Wyjazd nurkowy do Egiptu

Zaktualizowano: 24 kwi 2023

Zapraszam serdecznie na wspólny wyjazd nurkowy do Egiptu w terminie 3-10 listopada 2018 roku. Tym razem polecimy do Marsa el Alam - miejscowości położonej w południowo-wschodniej części Egiptu nad Morzem Czerwonym, 271 km na południe od Hurghady. Wylot z lotniska w Poznaniu w dniu 3.11.2018 bezpośrednio do Marsa el Alam.Zakwaterowanie:

Śpimy w hotelu „Hilton Marsa Alam Nubian Resort” z opcją wyżywienia all inclusive.

Luksusowy pięciogwiazdkowy hotel sieciowy położony na rozłożystym terenie przy piaszczystej plaży należący do znanej i cenionej za wysoki standard usług sieci „Hilton". Infrastruktura hotelu oraz wykwalifikowany personel zapewnią Klientom relaks, spokój i udany wypoczynek.,

Hotel idealny na rodzinne wakacje oraz aktywny urlop z przyjaciółmi. Położony przy prywatnej plaży z rafą koralową zaczynającą się w pobliżu brzegu jest chętnie wybierany przez amatorów nurkowania. Pasjonaci wodnych szaleństw znajdą tu wszystko, czego potrzeba do udanych wakacji – Bezpłatnie - 4 baseny - aerobik, aerobik w wodzie - piłka wodna - piłka plażowa - tenis stołowy - rzutki - animacje Odpłatnie - wypożyczalnia rowerów.Plaża:

Hotel posiada prywatną, piaszczystą plażę, a w niedalekiej odległości od brzegu znajduje się rafa koralowa (wejście z pomostu). Leżaki, parasole oraz ręczniki kąpielowe na plaży - bezpłatne.

Nurkowanie:

Ze względu na swe położenie ( Południe Egiptu ) okolice Marsa el Alam oraz linia brzegowa biegnąca w stronę Sudanu, słyną z dziewiczych miejsc bardzo bogatych w życie podwodne, które obumiera w okolicach popularnych egipskich miejscówek nurkowych (Hurghady, Sharm el Sheikh, Dahab).

W miejscach, w których będziemy nurkować spotkać można żółwie, delfiny, rekiny, manty oraz doskonale zachowane tętniące życiem rafy koralowe.

Cena wyprawy: 2400.00 PLN + 200 Euro - pakiet nurkowy

Cena zawiera:

-przelot na trasie Poznań - Marsa Alam - Poznań,

-7 noclegów w pokoju: 2 - osobowym w hotelu Hilton *****,

-wyżywienie All inclusive,

-5-dniowy pakiet nurkowy (10 nurkowań z brzegu) + nielimitowane snurkowanie na rafie przy hotelu --ładowanie butli powietrzem,

-wypożyczenie butli 12l i balastu,

-transfer w Egipcie z/na lotnisko,

-podstawowe ubezpieczenie,

-opiekę rezydenta,

Cena nie zawiera:

-zakupu wizy egipskiej 25 USD,

-kosztów wypożyczenia sprzętu nurkowego,

-ubezpieczenia od kosztów rezygnacji oraz od uprawiania sportów wysokiego ryzyka w tym nurkowania,

-nurkowania w miejscach dodatkowo płatnych,

-nabijania butli nitroxem (5€/butla),


130 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page