top of page

Kurs ratownika DAN na specjalizacje BLS i OFA

Zaktualizowano: 19 sty 2018

DAN jest międzynarodową organizacją a skrót DAN pochodzi od pierwszych liter nazwy angielskiej tej organizacji: Divers Alert Network, co dosłownie oznacza Alarmową Sieć dla Nurków. Programy kursów DAN pozwalają w bardzo przystępny sposób przyswoić wiadomości i nauczyć udzielania pierwszej pomocy zarówno w sytuacjach codziennych a także w wypadkach nurkowych. Kurs rozpoczyna się w dniu 10.02.2018 r. o godz. 10:00 w siedzibie PCDN SCUBA4.

Kurs Resuscytacji DAN Basic Life Support (BLS) - uczy jak prawidłowo prowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową, a także jak poradzić sobie w sytuacji zagrożenia życia takimi jak: wsztrząsy, silne krwotoki, zadławienia etc... . Dzięki kursowi DAN będziesz wiedział jak zareagować w sytuacji wypadku.

Uczestnicząc w kursie Oxygen First Aid (Pierwsza Pomoc Tlenowa) zdobędziesz fachową wiedzę jak bezpiecznie obsługiwać sprzęt tlenowy a także zdasz sobie sprawę jak ważne jest szybkie podanie tlenu w wypadkach nurkowych. Po pozytywnym ukończeniu kursu otrzymasz międzynarodowy certyfikat potwierdzający poziom twojego szkolenia w udzielaniu pierwszej pomocy tlenowej. Certyfikat ten jest niezbędny przed przystąpieniem do kursu na stopień P3 i instruktora.

Uprawnienia zdobyte podczas kursu ważne są prze okres 2 lat, po upływie tego czasu należy zrobić refresh.


50 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page