top of page

Skutery serii CudaX

Nasz zupełnie nowy CudaX to aktualizacja starego, kultowego projektu w całkowicie nowej odsłonie. Nowy DPV CudaX firmy Dive Xtras ma ulepszony 2022 roku silnik, chłodzony wodą z bezpośrednim przeniesieniem napędu. Zestaw akumulatorów został umieszczony w eleganckiej aluminiowej obudowie 6061 i jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych. Jeden z najlepszych na świecie skuterów dla nurków technicznych. 

Poznaj modele CudaX:

cuda-x-tech-5-png.webp

CudaX jest dostępny w dwóch modelach Tech lub Exploration.

CudaX Tech ma krótszą tubę z miejscem na dwie baterie i dzięki swojej mniejszej wadze nadaje się do bardziej technicznych nurkowań lub częstych podróży.

CudaX Exploration ma większą rurę korpusu, z miejscem na cztery akumulatory i dwukrotnie dłuższy czas pracy niż model CudaX Tech, dla tych, którzy szukają dłuższych czasów pracy.

Teraz, po raz pierwszy w historii, Dive Xtras oferuje wiele opcji kolorystycznych skutera prosto z fabryki. Wybierz spośród czarnych, niebieskich lub pomarańczowych elementów korpusu, aby uzyskać wygląd, który najbardziej Tobie odpowiada!

Zbudowaliśmy CudaX, aby był najszybszą i najmocniejszą jednostką na rynku, a także najbardziej wydajną. Wykorzystanie silnika chłodzonego wodą pozwala nam zredukować sprzęt i wykorzystać naturalne środowisko CudaX (zimne wody na dużych głębokościach) w celu uzyskania optymalnej wydajności.

CudaX jest wyposażony w Komputer pokładowy, który monitoruje i kontroluje wszystkie aspekty działania skutera oraz wyświetla najważniejsze informacje na dwóch ekranach. Krytyczne informacje dotyczące bezpieczeństwa, takie jak napięcie akumulatora i temperatura wewnętrzna, są stale monitorowane, podobnie jak parametry, takie jak prędkość obrotowa, pobór prądu itp., które są wykorzystywane w funkcjach programowanych przez użytkownika. Komputer pokładowy umożliwia dostosowanie szeregu ustawień w celu dostosowania wydajności CudaX. Możesz skonfigurować liczbę zaprogramowanych prędkości, moc każdej ustawionej prędkości lub szybkość przyspieszania. Czy chcesz, aby skuter uruchamiał się ponownie z ostatnią prędkością, czy zawsze wracał do prędkości początkowej? I tak dalej…

Scuba4 CudaX komputer.png

Niezależnie uszczelnione komory silnika i akumulatora zapobiegają zalaniu całego skutera. Przegroda ciśnieniowa oddziela te dwa elementy i zawiera uszczelnioną zatyczkę portu, którą można wyjąć, co pozwala na pełną próżniową kontrolę szczelności całej jednostki.

MicrosoftTeams-image_1_bdc1c737-2559-48a3-b98b-f76daaa5f777.webp

CudaX wykorzystuje opatentowaną kontrolę prędkości podwójnego kliknięcia Dive Xtras. Nurek może po prostu przełączać się między ośmioma zaprogramowanymi prędkościami jedną ręką za pomocą prostego podwójnego lub pojedynczego kliknięcia, tak jak przy użyciu myszy komputerowej. Nie ma potrzeby dostosowywania czegokolwiek podczas nurkowania w zimnej wodzie lub w rękawiczkach. Po prostu przełącz się na prędkość, której potrzebujesz lub dopasuj do swojego partnera nurkowego.

bottom of page