top of page

śr., 16 lis

|

Poznań

KURS NURKOWANIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Chcesz przeżyć wspaniałą przygodę i odkryć tajemnice podwodnego świata ? Nie zwlekaj, zapisz się na kurs.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
KURS NURKOWANIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH
KURS NURKOWANIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Czas i lokalizacja

16 lis 2022, 18:00

Poznań, Włada 17, 61-615 Poznań, Polska

O wydarzeniu

Zapraszam wszystkich chętnych na kurs płetwonurkowania dla początkujących . Ruszamy z kolejną w tym roku edycją kursu podstawowego P1 CMAS. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 16 listopada 2022 roku, o godzinie 18:00 w siedzibie PCDN SCUBA 4 ul. Fr. Włada 17 w Poznaniu. Są jeszcze wolne miejsca żeby dołączyć do grupy i rozpocząć wspaniałą przygodę.

P1 jest najpopularniejszym i najbardziej uznanym kursem dla początkujących nurków na świecie. Program tego kursu umożliwia opanowanie podstawowych umiejętności nurkowych, a po jego ukończeniu otrzymuje się honorowany na całym świecie wydany przez CMAS międzynarodowy certyfikat uprawniający do nurkowania na głębokość do 20 metrów.

Szkolenia prowadzone są w małych grupach co pozwala na duże poświęcenie uwagi każdemu z kursantów. Zajęcia z części basenowej prowadzimy na jednym z najlepszych obiektów w Polsce "Termy Maltańskie" w Poznaniu. Posiadamy własną wygodną i nowoczesną salę wykładową. W trakcie trwania szkolenia każdy z jego uczestników otrzymuje od nas materiały szkoleniowe oraz całkowity sprzęt niezbędny na kursie. Nie zwlekaj, już dziś zapisz się na kurs, rozpocznij nową życiową pasję i odkryj piękny a zarazem tajemniczy podwodny świat. Jeśli masz jakieś pytania zapraszam do kontaktu pod nr tel.: 660709155 lub bartek@scuba4.pl

Bilety

  • Kurs nurkowania P1 CMAS

    Ten voucher pozwala Ci na wzięcie udziału w kursie płetwonurkowania dla początkujących P1 CMAS.

    1500,00 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page