top of page

czw., 18 mar

|

Poznań

KURS NURKOWANIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
KURS NURKOWANIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Czas i lokalizacja

18 mar 2021, 19:00

Poznań, Włada 17, 61-615 Poznań, Polska

O wydarzeniu

Zapraszam wszystkich chętnych na kurs płetwonurkowania dla początkujących . Ruszamy z pierwszą w tym roku edycją kursu podstawowego P1 CMAS. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 18 marca 2021 roku o godzinie 19:00 w siedzibie PCDN SCUBA 4 ul. Fr. Włada 17 w Poznaniu. Są jeszcze wolne miejsca żeby dołączyć do grupy i rozpocząć wspaniałą przygodę.

UWAGA PROMOCJA TERAZ KAŻDY Z NASZYCH KURSANTÓW OTRZYMA GRATIS ZESTAW MASKA+RURKA RENOMOWANEJ FIRMY TUSA P1 jest najpopularniejszym i najbardziej uznanym kursem dla początkujących nurków na świecie. Program tego kursu umożliwia opanowanie podstawowych umiejętności nurkowych, a po jego ukończeniu otrzymuje się honorowany na całym świecie wydany przez CMAS międzynarodowy certyfikat uprawniający do nurkowania na głębokość do 20 metrów.

Szkolenia prowadzone są w małych grupach co pozwala na duże poświęcenie uwagi każdemu z kursantów. Zajęcia z części basenowej prowadzimy na jednym z najlepszych obiektów w Polsce "Termy Maltańskie" w Poznaniu. Posiadamy własną wygodną i nowoczesną salę wykładową. W trakcie trwania szkolenia każdy z jego uczestników otrzymuje od nas materiały szkoleniowe oraz całkowity sprzęt niezbędny na kursie. Nie zwlekaj, już dziś zapisz się na kurs, rozpocznij nową życiową pasję i odkryj piękny a zarazem tajemniczy podwodny świat. Jeśli masz jakieś pytania zapraszam do kontaktu pod nr tel.: 660709155 lub bartek@scuba4.pl

Bilety

Cena

Liczba

Suma

 • Voucher na kurs P1

  1500,00 zł

  Ten voucher upoważnia do uczestnictwa w pełnym kursie P1 CMAS

  1500,00 zł

  0

  0,00 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page