top of page

czw., 17 lis

|

Poznań

Kurs Adv. Nitrox & Extended Range

Chcesz zrobić krok dalej i zacząć nurkować dekompresyjnie ? To połączenie dwóch kursów będące wstępem do nurkowań technicznych daje tą możliwość.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Kurs Adv. Nitrox & Extended Range
Kurs Adv. Nitrox & Extended Range

Czas i lokalizacja

17 lis 2022, 19:00

Poznań, Włada 17, 61-615 Poznań, Polska

O wydarzeniu

Płetwonurek Nitroxowy CMAS stopień zaawansowany, jest to kurs specjalistyczny nurkowania technicznego, po którym będziesz mógł przeprowadzać nurkowania dekompresyjne z akcelerowaną dekompresją wykorzystując mieszaniny gazów o zawartości tlenu powyżej 40% do czystego tlenu włącznie w zakresie głębokości stosownie do posiadanych uprawnień. ​Pozwala to na znaczne skrócenie przestanków dekompresyjnych, zwiększa bezpieczeństwo nurkowania. Na kursie nauczysz się również pływania z dodatkowymi butlami bocznymi oraz opanujesz wszystkie procedury awaryjne.

Extended Range jest to najbardziej zaawansowany kurs nurkowania technicznego z zastosowaniem powietrza lub nitroxu jako gazu dennego. Jak również dowolnego nitroxu lub czystego tlenu zastosowanych jako gazy do akceleracji dekompresji.

Uczestnik tego kursu zdobywa wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne umożliwiające bezpieczne głębokie nurkowanie ( do 55 m ) w aparatach o obiegu otwartym z użyciem powietrza oraz zastosowaniu mieszanin nitroxowych i czystego tlenu w procedurach dekompresyjnych.

Bilety

  • Adv. Nitrox & Extended Range

    2200,00 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page